O mnie

Nazywam się

Dorota Anna Wróblewska

Jestem specjalistką public relations z 20-letnim stażem zawodowym. Obecnie pracuję jako mentor marki i prowadzę firmę pod tą samą nazwą.
Moja ramowa oferta jest dostępna tutaj. Po wiecej informacji zachęcam do kontaktu. I bardzo serdecznie zapraszam do współpracy 🙂

Moje wartości

Wartości w życiu i pracy zawodowej, którymi kieruję się jako człowiek oraz mentor marki:
WOLNOŚĆ – wolność wyboru drogi życiowej…
MĄDROŚĆ – czynionej rozważnie,
ROZWÓJ – której celem jest doskonalenie się,
RAZEM – w relacjach partnerskich, z dobrym wpływem wzajemnym,
SZACUNEK – opartej na zrozumieniu i poszanowaniu innych,
ZMIANA – z poszukiwaniem i akceptacją zmian, każda może okazać się cenna,
ZDROWIE – a wszystko to z siłą, którą daje mi dbanie o siebie, codziennie.

Doświadczenie

1. Pracuję jako MENTOR, co oznacza, że wspieram rozwój moich klientów w zakresie ich marek osobistych i firmowych, dostarczając im indywidualne dobrane narzędzia w zakresu public relations  marketingu, wypracowując strategie i taktyki, wspierając ich dalszą drogę narzędziami i opieką mentorską.
2. Opracowałam własną metodę pracy nad marką osobistą i firmową moich klientów pod nazwą Pigmalion osobisty, gwarantującą skuteczny rozwój marki, pozycji na rynku i postrzegania danej osoby / firmy w otoczeniu, na którym jej zależy.
3. Pomagam osobom pracującym w przestrzeni publicznej / biznesie komunikować o sobie i swojej firmie / organizacji w sposób optymalny, wspierający promocję i sprzedaż oferty.
4. Pomagam markom firmowym w dobraniu odpowiedniej identyfikacji wizualnej i komunikacji wizualnej.
5. Od 2000 roku pracuję w dziedzinie public relations (PR) i komunikacji marketingowej.
6. W latach 1997-2006 prowadziłam także działalność w sektorze pozarządowym, w zakresie kultury i sztuki oraz edukacji kulturalnej i sztuki współczesnej.
7. Współpracowałam jako recenzent teatralny i filmowy, m.in. z miesięcznikami KINO i FILM oraz gazetą codzienną Dziennik Polska-Europa-Świat (dziś: Dziennik-Gazeta Prawna).
8. Ukończyłam Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (Wydział Wiedzy o Teatrze), a następnie polską edycję kursu London School of Public Relations i Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
9. Jestem członkiem EMCC (European Mentoring & Couching Council tj. Europejskiego Stowarzyszenia Mentoringu i Coachingu) oraz członkiem zarządu EMCC Poland 
10. Prowadzę na Facebooku fanpejdż pod nazwą Marka osobista. Marka publiczna.