O mnie – Dorota Anna Wróblewska – mentormarki.pl

Nazywam się

Dorota Anna Wróblewska

Jestem mentorem marki osobistej i specjalistką public relations z 20-letnim stażem zawodowym. Obecnie pracuję jako Mentor Marki i prowadzę firmę pod tą samą nazwą. Jestem autorką kategorii „Mentor Marki”, które to określenie nie istniało na rynku przed rozpoczęciem przeze mnie działalności pod tą nazwą.

Moja ramowa oferta jest dostępna tutaj. Po więcej informacji zachęcam do kontaktu. I bardzo serdecznie zapraszam do współpracy 🙂

Moje wartości

Wartości w życiu i pracy zawodowej, którymi kieruję się jako człowiek oraz Mentor Marki:
WOLNOŚĆ – wolność wyboru drogi życiowej…
MĄDROŚĆ – czynionej rozważnie,
ROZWÓJ – której celem jest doskonalenie się,
RAZEM – w relacjach partnerskich, z dobrym wpływem wzajemnym,
SZACUNEK – opartej na zrozumieniu i poszanowaniu innych,
ZMIANA – z poszukiwaniem i akceptacją zmian, każda może okazać się cenna,
ZDROWIE – a wszystko to z siłą, którą daje mi dbanie o siebie, codziennie.

Doświadczenie

1. Pracuję jako MENTOR, co oznacza, że wspieram rozwój moich klientów w zakresie ich marek osobistych i firmowych, dostarczając im indywidualne dobrane narzędzia w zakresu public relations  marketingu, wypracowując strategie i taktyki, wspierając ich dalszą drogę narzędziami i opieką mentorską.
2. Opracowałam własną metodę pracy nad marką osobistą i firmową moich klientów pod nazwą Pigmalion osobisty, gwarantującą skuteczny rozwój marki, pozycji na rynku i postrzegania danej osoby / firmy w otoczeniu, na którym jej zależy.
3. Pomagam osobom pracującym w przestrzeni publicznej / biznesie komunikować o sobie i swojej firmie / organizacji w sposób optymalny, wspierający promocję i sprzedaż oferty.
4. Pomagam markom firmowym w dobraniu odpowiedniej identyfikacji wizualnej i komunikacji wizualnej.
5. Od 2000 roku pracuję w dziedzinie public relations (PR) i komunikacji marketingowej.
6. W latach 1997-2006 prowadziłam także działalność w sektorze pozarządowym, w zakresie kultury i sztuki oraz edukacji kulturalnej i sztuki współczesnej.
7. Współpracowałam jako recenzent teatralny i filmowy, m.in. z miesięcznikami KINO i FILM oraz gazetą codzienną Dziennik Polska-Europa-Świat (dziś: Dziennik-Gazeta Prawna).
8. Ukończyłam Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (Wydział Wiedzy o Teatrze), a następnie polską edycję kursu London School of Public Relations i Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.
9. Jestem członkiem EMCC (European Mentoring & Couching Council tj. Europejskiego Stowarzyszenia Mentoringu i Coachingu) oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.
10. Prowadzę na Facebooku fanpejdż pod nazwą Mentor Marki.